0 Yorum
11.822,59 TL
2003 ve 2009 Model Sonrası Araçlara Uyumludur.
Orjinal No:1K0820803F
Ürün Adı  : Klima Kompresörü
OEM No :
1K0820803F 1K0820803P 1K0820859C
Komp. Tipi  : Denso
Komp. Modeli : 7SEU16C
Uygun Araç Marka : Audi - Seat  - Skoda  - Volkswagen
Uygun Araç Modeli :
A3
Altea - Leon
Octavia
Golf V - Golf VI - Eos - Jetta III - Passat - Tiguan - Touran
Ürün Özellikleri
Gaz : R134 A
Kasnak Çapı : 105 mm
Kasnak Kanal Sayısı : 6 pk
Soğutucu Yağ Miktarı : 180 ml
Volt : 12 V
Ek Ürün Bilgisi : OE. 1K0 820 803 F/E , 1K0 820 859 C/E/M/S